Верифікований профіль
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
6
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
сьогодні
Агентство недвижимости Дім-Estate

Продаж квартир (5)

  • Residence Estate
    81 000 $
    1 110 $/м²

    Педагогічна вул., 23

    2 кімнати
    73 / 38 / 19 м²
    поверх 20 з 26
    сьогодні
    У продажу двокімнатна квартира в Аркадії, новий будинок від компанії «Гефест», ЖК «Лімнос». Стан від будівельників, квартира вільного планування. Два балкони, вид на місто. Комунікації виведені на два санвузли. Переуступка.
    Рієлтор
  • Residence Estate
    65 000 $
    2 167 $/м²

    Кордонний пров., 2/2

    1 кімната
    30 / 18 / 6 м²
    поверх 9 з 19
    2021 рік побудови
    сьогодні
    У продажу студійна квартира в ЖК «Корфу» з терасою та прямим видом на море. У квартирі частково виконано ремонт під чистове оздоблення. Комфортний 9-й поверх. Тераса. Закритий комплекс, що охороняється.
    Рієлтор
  • Residence Estate
    77 000 $
    1 149 $/м²

    Перлинна вул., 3

    2 кімнати
    67 / 41 / 10 м²
    поверх 9 з 18
    2014 рік побудови
    сьогодні
    Двокімнатна квартира в KADORR 5 Перлина. Квартира розташована на середньому комфортному поверсі. Повністю укомплектована меблями та технікою. Дві окремі спальні кімнати, одна з яких з балконом. Окремо кухня, також із балконом. Квартира дуже затишна та простора. Є фото та відеоогляд.
    Рієлтор
  • Residence Estate
    38 500 $
    1 167 $/м²

    Героїв Крут вул. (Валентини Терешкової), 41

    1 кімната
    33 / 19 / 6 м²
    поверх 4 з 9
    1988 рік побудови
    сьогодні
    Однокімнатна квартира в Малиновському районі Тип проекту (Спецпроект) Квартира знаходиться на 4/9 поверсі Стан дуже хороший Засклений балкон На підлозі паркет Локація біля 20-ї школи
    Рієлтор
  • Residence Estate
    135 000 $
    1 227 $/м²

    Тіниста вул., 9/12

    2 кімнати
    110 / 42 / 36 м²
    поверх 2 з 20
    2010 рік побудови
    сьогодні
    Простора двокімнатна квартира ➕ кухня-вітальня Квартира в елітному ЖК «Нова Аркадія» Локація: ОДЕСА (Аркадія) Розташована на комфортному поверсі Повністю укомплектована меблями та технікою Два санвузли Дві спальні кімнати Балкон Будинок цегляний Закрита територія, що охороняється До моря 5–7 хвилин пішки ПОВЕРХ 2/19 ПЛОЩА 110 м² ЦІНА 135 000 $
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: